[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 30
  • File Size 3.93 MB
  • File Count 1
  • Create Date мај 6, 2018
  • Last Updated мај 6, 2018

Правен водич за инвеститорите

Правниот водич нуди повеќе информации за инвеститорите од аспект на основање и отпочнување бизнис, вработување, даноци, реинвестирање, заштита на инвеститорите и затворање бизнис.

Конкурентност.мк

Поддржано од

Битни Страници

  • Поддршка
  • Услуги
  • Контактирајте не

Контактирајте не

industry@economy.gov.mk

Јуриј Гагарин 15
1000 Скопје Р. Македонија